سیستم همکاری در فروش فروشگاه اینترنتی گیرنده

 

 

فروشگاه اینترنتی گیرنده طرح ویژه ای برای همکاری با وبمستر ها و صاحبان سایت ها تدارک دیده است. شما وبمستر عزیز میتوانید با شرکت در این طرح درآمدی تضمین شده و ماهیانه از سایت خود داشته باشید.

 

در مقابل سیستم های کلیکی که دارای مشکلاتی همچون عدم شمارش کلیک ها , عدم پرداخت و تسویه حساب صحیح, قرار دادن سقف مالی برای پرداخت , عدم شفافیت در نحوه محاسبه کلیک ها,استفاده از کدهای بعضا آلوده که رتبه و بازدید سایت شما را کاهش میدهند و البته  درآمد نه چندان زیاد …هستند

 

 

سیستم همکاری در فروش گیرنده راهی را در مقابل شما عزیزان قرار میدهد که به دور از مشکلات ذکر شده درآمدی بالا و تضمین شده داشته باشید.

 

پذیرش نمایندگی فروش در سیستم تجارت الکترونیک گیرنده

 

پرداخت 30 تا 50 درصد از فروش محصولات

 

این یک فرصت بی نظیر است 

 

 

 


 


 


برتری سیستم مشارکت در فروش گیرنده نسبت به سیستمهای مشابه چیست ؟؟

1 ) پرداخت تا 50% درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت 

2 )  وجود محصولات متنوع و مهمتر از آن پر طرفدار و پر فروش در فروشگاه

   

3 ) تسویه حساب کاملا شفاف و منظم از سوی یکی از 5 شرکت برتر تجارت الکترونیک ایران   

4 ) امکان پارک دامین به کلیه کاربران با تمام محصولات با آپدیت اتوماتیک ((ايجاد فروشگاه اينترنتي مستقل رايگان))

5 ) امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل 

6 ) گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها 

7 ) تماس تلفنی تضمین شده با تک تک سفارش دهندگان برای اطلاع و تائید سفارش

8 ) 5000 تومان پاداش حق عضویت

 


برای دیدن نحوه و چگونگی انجام مراحل تبلیغات ابتدا عضو سیستم شوید تا مسئولین پشتیبانی در کمترین زمان شما را رهنمایی کنند


فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای عضویت اقدام کنید 

 


 

 

  
در زیر به سوالات احتمالی شما دوستان عزیز در باره این سیستم پاسخ داده شده است.

– روش کسب درآمد در این سیستم چگونه است؟

در این سیستم, شما تبلیغات ما را در سایت خود قرار میدهید و به ازای هر خریدی که از طریق سایت شما انجام شود  درصدی ازقیمت کل جنس فروخته شده را به عنوان پورسانت دریافت میکنید.)

 

– از کجا مشخص میشود که خرید از طریق سایت ما انجام شده؟

لینکی که ما به شما میدهیم تا در سایت خود قرار دهید اختصاصی و ویژه سایت شما میباشد .در کنار لینک ها پنلی اختصاصی نیز به شما داده میشود که در آن تمام جزییات محصولات فروخته شده از قبیل : تعدادمحصولات فروخته شده , کل پورسانت شما و … نمایش داده میشود.

 

– چه تضمینی هست که بعد فروش توسط ما  پنل مانند بسیاری از سیستم های کلیکی پاک نشود؟

فروشگاه آنلاین گیرنده اصل صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده است. با این حال پنل شما از طرف شرکتهای معتبر گیرنده ارایه میشود و سیستم آن بصورتی است که در صورت فروش حتی یک محصول از طرف شما پاک کردن آن مقدور نمیباشد.

در تصاویر زیر نمونه پنلی را که ما از طرف شرکت پارس پیک به شما میدهیم مشاهده میفرمایید.(برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی روی عکس ها کلیک کنید)
– زمان پرداخت پورسانت ها کی و نحوه آن چگونه است؟

هنگامی که خرید از طریق سایت شما انجام شود و محصول به دست خریدار برسد و پس از آن هزینه آن به دست ما برسد محصول بصورت اتوماتیک و از طرف پست  وصول شده حساب میشود و تسویه حساب , پورسانت محصولات وصول شده (که در پنل بصورت دقیق مشخص شده) به حسابتان واریز میشود.

 

– درآمد من از این سیستم چقدر است؟

مبلغ در آمدتان بسته به سایت و بازدیدی که سایت شما دارد متفاوت است. اما با ذکر مثال میزان در آمد را که با سیستم های کلیکی غیر قابل مقایسه است نشان میدهیم.

فرض کنید سایت شما ۵۰۰۰ بازدید روزانه دارد. اگر تنها ۲% از بازدید کنندگان شما روی تبلیغات کلیک کنند (یعنی ۱۰۰ نفر) و تنها ۱۰% از کسانی که کلیک کرده اند (یعنی ۱۰ نفر) خرید انجام دهند شما روزانه پورسانت ۱۰ خرید را دریافت میکنید.

محصولاتی که شما تبلیغ میکنید قیمتی بین ۶۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان دارند و جزو پرفروش ترین های ما هستند. اگر بطور میانگین قیمت محصول فروخته شده را حتی کمتر از مقدار میانگین یعنی ۹۰۰۰ تومان فرض کنیم شما بابت هر خرید  مثلا 30%  یعنی ۲۷۰۰ تومان دریافت میکنید. که با حساب ۱۰ خرید در روز, روزانه ۲۷۰۰۰ تومان و  ماهانه ۸۱۰,۰۰۰ تومان در آمد تضمین شده کسب میکنید.

البته این فقط یک مثال بود برای روشن شدن سطح درآمد شما در این سیستم و مقایسه آن با سیستم های کلیکی. با شرایط همین مثال  و با در نظر گرفتن بهترین شرایط سیستم های کلیکی یعنی هر کلیک ۱۰۰ تومان و حساب شدن تمام کلیک ها, شما میتوانید تنها ۳۰۰,۰۰۰ تومان در آمد داشته باشید که حتی به نصف درآمد شما در سیستم ما نمیرسد.

و باز هم توجه داشته باشید که در این مثال ما شرایط حداقلی را مثل خرید تنها ۰.۲% بازدید کنندگان شما (۱۰ نفز از ۵۰۰۰ نفر) , قیمت محصولات ۹۰۰۰ تومان و … را در نظر گرفتیم. در حالی که در عمل میزان خرید ها بیشتر از درصد ذکر شده و قیمت میانگین محصولات بالاتر از ۹۰۰۰ تومان است.

                                                    


 

 

 


 

روش های كسب درآمد از طريق گیرنده :

 1. روش اول) تبليغ و فروش مستقيم محصولات گیرنده و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضاي اينترنت
      مراحل :
    عضويت در سيستم كسب درآمد گیرنده
    مطالعه روشهاي تبليغ ارائه شده در پنل كاربريتان
    خريد محصولات گیرنده توسط مشتريان از طريق لينك متعلق به شما كه در پنل كاربريان قرار دارد
    واريز پورسانت به حساب بانكي شما دو بار در ماه (كليه تراكنش ها و خريدهاي مشتريان كه از طريق لينك شما انجام گرفته باشد در پنل كاربريتان قابل رهگيري مي باشد و امكانات كاملي براي كنترل صحت فعاليتها در اختيار شما قرار داده شده است)

 2. روش دوم) درآمد از طريق جذب فروشنده و استفاده از مشوقها و پاداشهاي گیرنده

روشهاي فوق به صورت كلي بيان گرديد و براي اطلاع از جزئيات بايستي عضو سيستم شده و بخش هاي مختلف پنل كاربريتان را مورد بررسي و مطالعه قرار دهيد.

روشهايي كه شما مي توانيد از هر كدام از آنها به تنهايي و يا با هم براي تبليغات و بازاريابي و كسب درآمد استفاده نمائيد به شرح زير است :
تبليغ محصولات يا خدمات در سايت و يا وبلاگ خودتان (دانش فني زيادي لازم ندارد و ما به شما در اين زمينه كمك مي كنيم) يا تبليغات از طريق ايميل ، تبليغات در گروه هاي ياهو و گوگل و سايتهاي متنوع اينترنتي مشابه ايستگاه و غيره ، تبليغات در اتاقهاي چت ياهو و غيره ، تبليغات به وسيله بازاريابي در سطح شهر ، تبليغات تلفني ، استفاده از پوستر و بروشور و يا هر روش ديگر كه خودتان براي تبليغات مناسب ديديد و يا هر روش تبليغي كه ابداع كنيد و ما هم در پيشرفت كارتان به شما كمك مي كنيم.

 

 

نكات مهم در تكميل فرم ثيت نام در سيستم كسب درآمد:

1) شماره حساب بانكي شما حتماً سيباي ملي يا سپهر صادرات باشد و در صورت امكان شماره 14 رقمي كارت را نيز براي واريز كارت به كارت وارد نمائيد. اگر كارت سيبا يا سپهر نداريد لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائيد تا واريزيها براي شما سريعتر انجام گيرد.

 

2) پس از پايان عضويت ، حساب شما بلافاصله فعال مي شود و ايميل فعال سازي براي شما ارسال مي شود، لطفاً قسمت Bulk ايميل خود را نيز ملاحظه كنيد چون احتمال دارد ايميل فعال سازي به اين قسمت برود.

 

3) پس از اتمام عضويت شما مي توانيد وارد پنل خود شده و كسب درآمد خود را آغاز نمائيد.
لطفا به مواردی که پس از عضویت در سیستم همکاری در فروش گیرنده بایستی به انها توجه داشت را در زیر مطالعه فرمائید

 

● لطفاً وارد پنل كاربري خود شده و توضيحات تكميلي كار و انواع روشهاي همكاري خارج از اينترنت و روي اينترنت را مشاهده نمائيد. در صورت همكاري مناسب ، ماهيانه درآمد بسيار خوبي خواهيد داشت.

 

● شما همكار عزيز میتوانند با استفاده از هر شیوه تبلیغاتی مانند بنر , لینک , ارسال ایمیل تبلیغاتی مجاز و غير اسپم و غیره به کسب درآمد از فروشگاه مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده بپردازند.

 

● شما میتوانید با استفاده از لینکهای مستقیمی که در پنل اختصاصی شما و برای شما ایجاد می شود محصولات را از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی مجاز و غير اسپم به دوستان خود تبلیغ نمایید. بديهي است که هر بازدید کننده ای که از طریق تبلیغات شما (کد و یا لینک مستقیم اختصاصی شما ) وارد سایت مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده شود هر خریدی که انجام دهد پورسانت آن به حساب شما منظور می شود.

 

● گیرنده واريز درصد سهم شما از فروش محصولات را تضمين مي كند. و در صورت درخواست شما به صورت موردي واريزي ها در چند مرتبه و زمان دلخواه شما انجام خواهد گرفت.

 

● در این سیستم فروشگاه مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده برای هر محصول , درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش قطعي آن محصول , درصد مربوطه به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.

 

● تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.

 

 

 

 

همانطور که متوجه شدید میزان در آمد و شفافیت مالی این روش با هیچ سیستم دیگری قابل مقایسه نیست. در این سیستم بر خلاف سیستمهای همکاری در فروش دیگر هیچگونه درصدی بابت کارمزد از در آمد شما کسر نمیگردد و تمام درآمد به هر میزان به حسابتان واریز میشود.

 

 

اگر در مورد این سیستم کسب درآمد سوالی دارید میتوانید با شماره همراه  09357667425 (فزونی) تماس بگیرید.

 

و یا از طریق پست الکترونیک زیر با ما مکاتبه کنید:

 

Gelaris_gsm@Yahoo.Com